پلیس انگلیس یک مسلمان سیاه پوست را به شدت کتک زد

به گزارش کالارنا، پلیس انگلیس می گوید در مورد فیلمی که نشان می دهد چند نیروی پلیس در حال کتک زدن یک فرد مسلمان هستند، تحقیق می کند.

پلیس انگلیس یک مسلمان سیاه پوست را به شدت کتک زد

به گزارش گروه بین الملل کالارنا، انتشار فیلمی که نشان می دهد چند نیروی پلیس منطقه هامبرساید انگلیس در حال کتک زدن شدید یک فرد سیاه پوست مسلمان هستند، جنجالی به راه انداخته که به آغاز تحقیقات در مورد این حادثه منجر شده است.

به نوشته روزنامه هال دیلی میل، سازمان استانداردهای حرفه ای پلیس هامبرساید تحقیقی را جهت بررسی رفتار 6 افسر پلیس به جریان انداخته است. تبعیض نژادی، عدم کنترل خشم و نداشتن انعطاف و بردباری و ایجاد بدنامی برای نیروهای پلیس از جمله مواردی هستند که می توانند استانداردهای پلیس را نقض کنند.

مت بالدوین سرپرست سازمان استانداردهای حرفه ای پلیس هامبرساید تعلیق این افسران از خدمت را تا زمان تعیین شدن نتایج تحقیقات، تأیید کرد و گفت: در پی تحقیقات داخلی توسط سازمان استانداردهای حرفه ای پلیس هامبرساید پرونده را به دفتر مستقل تحقیقات پلیس تحویل دادیم که از ما خواسته بودند تحقیقات را تحت نظارت آن ها ادامه دهیم.

با این وجود، نشریه هافینگتون پست به نقل از یک منبع آگاه در پلیس منطقه تعلیق این افراد را تکذیب کرده، اما نوشته است که تحقیقات در این مورد آغاز شده است.

در فیلمی که توسط یک رهگذر از این حادثه ضبط و سپس در شبکه های اجتماعی منتشر شده، تعیین است که چند افسر پلیس فردی را دوره کرده و بارها به سر او ضربه می زنند. در مورد دلیل این درگیری هنوز خبری منتشر نشده است.

ارقام منتشر شده از سوی وزارت کشور انگلیس در سال 2018 نشانگر این است که رفتار خشونت آمیز در میان نیروهای بزرگترین نهاد پلیس انگلیس طی یک سال گذشته 79 درصد افزایش یافته است. در 39 درصد از این موارد، سیاه پوستان هدف رفتار خشونت آمیز متروپلیتن بوده اند در حالی که این قشر 13 درصد از جمعیت پایتخت انگلیس را تشکیل می دهند.

ق

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 486

به "پلیس انگلیس یک مسلمان سیاه پوست را به شدت کتک زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس انگلیس یک مسلمان سیاه پوست را به شدت کتک زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید